wiolu¶ka721

Wpisy

 • ¶roda, 05 wrze¶nia 2012
  • Inna

   Hej byłam ostatnio na stronie słynnego serialu " Inna" i słyszałam od wielu nastolatek na tej stronie wiele kontrowersji na temat ,że Jenna powinna chodzić z Mattem, ponieważ jest mega przystojny...CO!!!!!!! rozumiem każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie, ale chcę się zapytać każdej dziewczyny, która tak napisała- Czy chciałyby¶cie być z takim chłopakiem, który ukrywa wasz zwi±zek i uprawia sex w schowkach na miotły????????? OJ!!! chyba nie:) a Matt wła¶nie taki jest: poprostu cytuję " W±chaj±cy pachy luzer ukrywaj±cy Jenne w ukryciu, by tylko nie utracić  popularno¶ci" Jw¶li popularno¶ć jest dla niego wazniejsza od dziewczyny, która mu sie podoba powinien SPADAĆ!!!!! My¶lę, że teraz inaczej spojrzycie na ¶wiat Jenny. Chcę dodać jeszcze, że Jake powinien z ni± być, bo nie ukrywał jej, nie obchodziła go popularno¶ć i nie wstydził sie publicznie całować i pokazywać sie z Jenn±:)

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   konwalia4421hihi
   Czas publikacji:
   ¶roda, 05 wrze¶nia 2012 13:44
 • wtorek, 28 sierpnia 2012
  • Austin & Ally

   Znacie już może nowy serial Disneya Austin i Ally? Jest fantastyczny!!!

   Głównych bochaterów graj± Ross Lynch jako Austin i Laura Marano jako Ally. Ross to słynny muzyk, tancerz i dopiero rozpoczyna karierę filmow±, a Laura to piosenkarka i gwiazda filmowa.

   Serial ten jest bardzo zabawny i opowiada o przyjazni. Oprucz nich graja równierz Raini Rodriguez jako przyjaciółka Ally- Trish oraz Calum Worthy jako przyjaciel Austina- Dez.

   Jak my¶licie czy Ross i Laura w rzeczywisto¶ci s± razem? W serialu ukazuj± do siebie jakie¶ uczucia miłosne:) Wiele zdjęć w internecie ukazuje ich jako para, ale naprawde nic nie mówi± i nic jeszcze nie wiadomo. Choc może w niedalekiej przyszło¶ci ukarz± nam, czy cos było, jest czy będzie między nimi. Je¶li jeste¶cie ciekawi ogl±dajcie serial Austin i Ally, a może w przyszłych odcinkach rerzyser pokarze nam ich serialow± miło¶ć...... A może i prawdziw±?....

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   konwalia4421hihi
   Czas publikacji:
   wtorek, 28 sierpnia 2012 09:05
 • poniedziałek, 27 sierpnia 2012
  • One Direction

   siemka zapewne znacie nowe talenty z branży muzycznej;) to nikt inny jak 1D. Pewnie każda nastolatka chciałaby sie z nimi zobaczyć hihi. To CIACHA!! o niesamowitych głosach, których słucha cały swiat:) ostatnio przeczytałam na necie ich nowiusieńki wywiad, w którym chłopcy mówia,że pewnego dnia gdy wsiadali do limuzyny podbiegł do nich szalony fan, który bez wachania lizn± jednego z wokalistów!! Chłopcy mówi±: - Co za przeżycie! fani s± nieobliczalni.

   A jednak sława ma jakie¶ minusy hehe:) 

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   konwalia4421hihi
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 27 sierpnia 2012 11:54

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa